61 666 01 34 / 61 853 75 32 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30fjall@trekkersport.com.pl

Breloczek do kluczy Fjallraven Kånken Rainbow Keyring

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dzięki temu kolorowemu breloczkowi do kluczy możesz nadać swoim kluczom osobisty charakter. Z Kånken Rainbow, Fjällräven obejmuje prawo każdego człowieka do wyrażania siebie. Część sprzedaży każdego produktu jest przeznaczona na projekty związane z ochroną środowiska, które są częścią inicjatywy Arctic Fox.

Normalna cena: 49,99 zł

Przecena 47,49 zł

Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 24 godzin.

Opis produktu

Szczegóły

Cechy:

 • pierścień na klucze z pętlą z tęczowej taśmy Kånken
 • 100% polipropylen
 • metalowy nit z logo Kånken

Płeć: unisex

Wysokość: 9,5 cm

Szerokość: 2 cm

Materiał zewnętrzny: 100% polipropylen

Rozmiar: jeden

Waga: 10 g

Informacje dodatkowe

Gwarancja Fjallraven

Fjallraven udziela 2-letniej gwarancji na swoje produkty.Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Breloczek do kluczy Fjallraven Kånken Rainbow Keyring

Technologia i materiały

Polipropylen

Właściwości Polipropylenu

 • Polipropylen jest włóknem o najmniejszej absorpcji wilgoci pośród włókien stosowanych w przemyśle odzieżowym. Dzięki temu bielizna jest sucha w każdych warunkach. Dodatkowo wilgoć, która nie jest wiązana w dzianinie, jest wyprowadzana na zewnątrz.
 • Ponieważ włókno nie przyjmuje wilgoci, jest również bardzo szybko schnące, co zapewnia komfort użytkowania. Z tego powodu to właśnie polipropylen jest stosowany w produkcji pianek do nurkowania.
 • Jest to włókno nadzwyczaj lekkie, co przy wzmożonym wysiłku fizyczny ma kluczowe znaczenie.
 • Spośród włókien polipropylen ma najniższą przenikalność termiczną. Jest lepszym izolatorem cieplnym niż tak ceniona wełna! Doskonale chroni ciało przed wyziębieniem i utrzymuje jego naturalną ciepłotę. Potwierdzeniem najwyższych walorów dzianiny polipropylenowej jest wykorzystanie go przez amerykańską armię w umundurowaniu zaprojektowanym do działań w niskich temperaturach.
 • Polipropylen w odróżnieniu od wielu włókien naturalnych i sztucznych nie reaguje z solą obecną w pocie. Dzięki temu dzianina nie ulega degradacji przy długotrwałym kontakcie z potem. Dodatkowo jest odporny na działanie środków chemicznych wykorzystywanych w środkach piorących i detergentach.
 • Jest to włókno bakteriostatyczne. Bakterie i grzyby nie mogą rozwijać się na dzianinie, dzięki czemu pranie w ciepłej wodzie z detergentem całkowicie oczyszcza bieliznę z drobnoustrojów.
 • Polipropylen jest farbowany jeszcze w stanie ciekłym, a włókno wytwarzane już w pożądanym kolorze.Dzięki temu kolor jest bardzo trwały, nie spiera się, nie farbuje.
 • Jest materiałem bardzo trwałym, odpornym na pęknięcie i przetarcie. Dzięki tym cechom znalazł on również zastosowanie w produkcji opatrunków medycznych, implantów, a nawet specjalistycznych materiałów budowlanych