61 666 01 34 / 61 853 75 32 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30

fjall@trekkersport.com.pl

Czapka wełniana Fjallraven Wool Hat No. 1

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dzianinowa, odprowadzająca wilgoć czapka z wełny jagnięcej. Elastyczna cienka dzianina w dolnej części umożliwiająca podwinięcie, grubsza sekcja górna.

Dostępność: Brak w magazynie

Normalna cena: 229,00 zł

Przecena 206,10 zł

Opis produktu

Szczegóły

Czapka o splocie prążkowanym z miękkiej, wygodnej wełny jagnięcej. Dolny brzeg jest wykonany z cieńszego splotu ściągaczowego, umożliwiającego poręczne podwinięcie, górna partia czapki jest grubsza, aby zapewnić ciepło.
Doskonała, elastyczna czapka na zimne dni do wygodnego przechowywania w kieszeni, gdy nie jest używana. Wełna ma wyjątkowe właściwości odprowadzające wilgoć, a ponadto jest jednym z niewielu włókien, które zapewniają ciepło nawet po zawilgoceniu.
Część kolekcji Fjällräven Numbers.

Waga: 110 g
Rodzaj materiału: wełna
Materiał zewnętrzny: 100% wełna

Informacje dodatkowe

Gwarancja Fjallraven

Fjallraven udziela 2-letniej gwarancji na swoje produkty.Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Czapka wełniana Fjallraven Wool Hat No. 1

Technologia i materiały

Wełna

Wełna – włókno naturalne uzyskiwane z okrywy włosowej (sierści) owiec, lam, wielbłądów, kóz, królików i innych. Włókno wełniane posiada charakterystyczne cechy (karbikowatość, łuskowatość, lanolina), dzięki którym nadaje się doskonale do wytwarzania wysokiej jakości, wyrobów włókienniczych.

Wełna owcza uzyskana przez strzyżenie żywych owiec, zwana również runem lub strzyżą, stanowi doskonały surowiec włókienniczy do wyrobu wysokiej jakości tkanin, dzianin i włóknin. Na Bliskim Wschodzie wyroby z wełny wytwarzano już w starożytności.

Najwyższej jakości wełnę, bardzo miękką, puszystą, o cienkich włóknach, długości od 4 do 12 cm, otrzymuje się z owiec rasy merynos. Posiada ona jednocześnie największą zdolność do spilśniania. Grubszą wełnę uzyskuje się z ras owiec długowełnistych i nizinnych. Długość włókien wełny owiec długowełnistych, dochodzi nawet do 40 cm.Raty Santander

Przed dokonaniem zakupu na raty skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności produktu.

Oferujemy zakupy ratalne za pośrednictwem systemu e-raty Santander Consumer Bank S.A.

Możliwość złożenia zamówienia ratalnego dotyczy zamówień o łącznej wartości nie mniejszej niż 100zł.

Proces składania zamówienia nie różni się radykalnie od zamówienia opłacanego pozostałymi kanałami płatności.

W trakcie tego procesu, po wpisaniu danych adresowych oraz wybraniu metody dostawy, należy wybrać Raty Santander jako sposób płatności.Po zaakceptowaniu regulaminu i potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Banku Santander https://wniosek.eraty.pl/formularz/ gdzie podajesz dane niezbędne do otrzymania kredytu.Ze szczegółowymi informacjami na temat procesu składania wniosku ratalnego oraz usług dodatkowych możesz zapoznać się na stronie Banku Santander https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html