61 666 01 34 / 61 853 75 32 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30fjall@trekkersport.com.pl

Fjallraven Bergtagen

Sprawdzona i zatwierdzona przez Szwedzkie Stowarzyszenie Przewodników Górskich kolekcja Fjallraven Bergtagen to linia produktów, do której stworzenia wykorzystano najwyższej jakości materiały oraz sprawdzone technologie, aby odzież zapewniała uczucie ciepła, bezpieczeństwa oraz suchości nawet w ekstremalnych warunkach. Jako profesjonalny sklep firmowy tej szwedzkiej marki, nasz asortyment obejmuje wszystkie wyroby pochodzące z linii Fjallraven Bergtagen, wśród których znajdują się kurtki, szorty bazowe, kalesony, czapki, a także spodnie trekkingowe.

Alpejski system Fjallraven

Każdy z wyrobów należących do serii Fjallraven Bergtagen pełni unikalną funkcję, a używane razem mogą pomóc w uzyskaniu wszechstronnego zestawu alpejskiego. Techniczne spodnie outdoorowe zapewnią nieograniczoną swobodę ruchów podczas poruszania się w stromym terenie górskim, z kolei shell membranowy w połączeniu z warstwą docieplającą doskonale sprawdzi się podczas wspinaczki wysokogórskiej i skitouringu. Wszystkie produkty wchodzące w skład linii Fjallraven Bergtagen, jakie posiadamy w ofercie naszego sklepu internetowego, są wytrzymałe i niezawodne, zaprojektowane tak, abyś mógł cieszyć się życiem ponad linią lasu.

Bergtagen i charakterystyczne logo lisa

Wyroby należące do serii Fjallraven Bergtagen posiadają charakterystyczne logo ze złotym lisem i jest to jeden z ich znaków rozpoznawczych. Symbolem tym, od samego początku istnienia szwedzkiej marki, były nagradzane osoby, które wnosiły w jej rozwój cenną wiedzę i doświadczenie. Uhonorowano nim między innymi alpinistów, wielbicieli materiałów oraz podróżników, których łączyła wspólna pasja do innowacji, dążąc przy tym do harmonii z naturą.

Kolekcja, której produkty posiada w asortymencie nasz sklep internetowy, powstawała przez wiele lat, przy współpracy certyfikowanych przewodników górskich. Wszystko po to, aby każdy, kto zdecyduje się na wkroczenie do królestwa gór, mógł czuć się ciepło, sucho i bezpiecznie, stając się Bergtagen.

Kolekcją Bergtagen zachęcamy Cię do cieszenia się życiem ponad górną granicą lasu. A kiedy wrócisz, pamiętaj, żeby podzielić się swoimi doświadczeniami.

 

31 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2

31 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2