61 666 01 34 / 61 853 75 32 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30fjall@trekkersport.com.pl

Poduszka Fjallraven Travel Pillow

Oceń ten produkt jako pierwszy

Mała praktyczna poduszka podróżna z syntetyczną wyściółką. Idealny dodatek, by uczynić każdą podróż bardziej komfortową. Wykonana z miękkiego materiału odprowadzającego wilgoć, który nie podrażnia skóry twarzy. Kompresuje się do dołączonego pokrowca.

Normalna cena: 99,99 zł

Przecena 94,99 zł

Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 24 godzin.

Opis produktu

Szczegóły

Materiał zewnętrzny: 50D polyester

Wypełnienie: Supreme MicroLoft

Szerokość: 30cm

Waga: 135g

 

Informacje dodatkowe

Gwarancja Fjallraven

Fjallraven udziela 2-letniej gwarancji na swoje produkty.Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Poduszka Fjallraven Travel Pillow

Technologia i materiały

Poliester

Poliester to syntetyczny materiał, który odznacza się dużą wytrzymałością na rozerwanie, zginanie i ścieranie, dobrą odpornością na działanie światła, czynników chemicznych (słabe kwasy i zasady), jest odporny biologicznie, bardzo słabo chłonie wodę - chyba, że poddany obróbce (najczęściej stosowany surowiec przy produkcji ściereczek), łatwo się elektryzuje i brudzi, lecz dobrze pierze i szybko wysycha, trudno się barwi.Supreme Micro Loft

Syntetyczne włókno Supreme Micro Loft jest uznawane za jedno z najlepszych syntetycznych włókien na dzień dzisiejszy. Kombinacja cienkich i minimalnie grubszych, pokrywanych silikonem, mikrowłókien używanych jako ocieplina w odzieży i śpiworach, wypełnia się powietrzem, i zapewnia izolację przed chłodem. Działa na podobnej zasadzie jak ocieplina puchowa. Dzięki zdolnościom do zachowania swojego kształtu nawet po długim okresie użytkowania ta systetyczna ocieplina jest doskonałą alternatywą dla puchu. Ocieplina ta jest odporna na wilgoć i zachowuje swoje właściwości cieplne nawet po zawilgoceniu.