61 666 01 34 / 61 853 75 32 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30fjall@trekkersport.com.pl

Przewodniki po produktach

Pomożemy Ci znaleźć wyposażenie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb

Dla Ciebie zebraliśmy wszystkie informacje na temat produktów Fjällräven w jednym miejscu. Tutaj znajdziesz wskazówki do wszystkiego m.in. od tego, jak znaleźć odpowiednie spodnie, o czym należy myśleć przy wyborze plecaka lub namiotu do swoich potrzeb.

Jeżeli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, prześlij do nas wiadomość e-mail na adres: fjall@trekkersport.com.pl


 

Namioty

Namioty powinny być łatwe do przenoszenia, podnoszenia i powinny chronić przed dzikimi momentami ze strony Matki Natury. Ale to, co bierzemy za pewnik dzisiaj, nie zawsze jest tak oczywiste. Brak odpowiedniego schronienia podczas spania w przestrzeni, doprowadziły Fjällräven do wprowadzenia rewolucyjnego Namiotu Termo w 1964 r. - pierwszy na świecie namiot bez kondensacji.

Prawie 50 lat później, Fjällräven w dalszym ciągu produkuje namioty, które otrzymują pochwały z całego świata, ponieważ są one łatwe do przenoszenia, oferują stabilną konstrukcję bez szkody dla użytkownika i są funkcjonalne. 

Zebraliśmy przewodniki i zalecenia, które mamy nadzieję pomogą Ci znaleźć namiot idealny dla Twoich potrzeb. Możesz przeczytać o tym, co wyróżnia namioty Fjällräven na tle innych namiotów oraz porady jak dbać o swój namiot.