61 666 01 34 / 61 853 75 32 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30fjall@trekkersport.com.pl

Przewodniki po produktach

Pomożemy Ci znaleźć wyposażenie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb

Dla Ciebie zebraliśmy wszystkie informacje na temat produktów Fjällräven w jednym miejscu. Tutaj znajdziesz wskazówki do wszystkiego m.in. od tego, jak znaleźć odpowiednie spodnie, o czym należy myśleć przy wyborze plecaka lub namiotu do swoich potrzeb.

Jeżeli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, prześlij do nas wiadomość e-mail na adres: fjall@trekkersport.com.pl


 

Spodnie

Wielu ludzi uważa, że Fjällräven tworzy najlepsze na świecie spodnie podróżne, myśliwskie i trekkingowe. Napawa ich to niezwykłą dumą. Dużo czasu poświęcają, by mieć pewność, że produkowane przez nich spodnie spełnią wszystkie ich – i Twoje – wymagania związane z pobytem na łonie natury.

Duże oczekiwania wobec spodni myśliwskich.

Po spodniach myśliwskich spodziewasz się, że nie tylko ochronią Cię przed ciernistymi zaroślami, ale również będą odporne na zużycie w wyniku kontaktu z kłodami drewna czy głazami. Powinny dobrze się nosić oraz zapewniać Ci poczucie suchości i chłodu w razie wzrostu temperatury. Gdy zacznie padać deszcz, spodnie powinny Ci zapewniać suchość, zanim założysz zestaw przeciwdeszczowy. Gdy zaś zrobi się zimno, w spodniach powinno Ci się wygodnie siedzieć, nawet jeśli pod spodem masz dłuższą bieliznę. Mało tego – Twoje spodnie powinny być też atrakcyjne. Innymi słowy, Twoje oczekiwania wobec spodni myśliwskich są wysokie.

Funkcjonalne, trwałe i ponadczasowe spodnie myśliwskie.

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: Fjällräven też mam wysokie wymagania. Ciągle wprowadzają nowe rozwiązania i projektujeja nowe modele spodni, a pary wprowadzane na rynek często zyskują uznanie podczas wystaw i pozytywne recenzje ekspertów w gazetach i czasopismach. Można jednak zauważyć, że ponieważ wiele z ich rozwiązań jest niezwykle praktycznych, również wiele modeli spodni co roku powraca do oferty. Na przykład spodnie Vidda są częścią kolekcji Fjällräven już od niemal dziesięciu lat, a wciąż cieszą się największym powodzeniem wśród osób wybierających się na żmudne wyprawy.

Przewodnik po spodniach.

W tej sekcji zebraliśmy informacje, które warto znać, na temat spodni do celów trekkingowych, turystycznych i innych zajęć outdoorowych. Znajdziesz tutaj również wskazówki, które mogą Ci się przydać, jeśli chcesz znaleźć spodnie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.