61 666 01 34 / 61 853 75 32 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30fjall@trekkersport.com.pl

Śpiwór puchowy Fjallraven Polar -30 Long

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dobrze izolowany śpiwór puchowy z przemyślanymi funkcjami przydatnymi podczas zimowych wypraw w ekstremalnie niskich temperaturach. Wypełniony puchem najwyższej jakości, wyróżniający się dobrą izolacją i niewielkimi rozmiarami po zwinięciu. Puch jest rozmieszczony w kanałach wydzielonych pikowaniem, co zapobiega powstawaniu zimnych miejsc.
Charakterystyczny kaptur jest zainspirowany naszymi najcieplejszymi kurtkami, a odpinane obszycie ze sztucznego futerka minimalizuje straty ciepła. Dzięki specjalnej konstrukcji dostosowuje się do ruchów głowy, co zmniejsza ryzyko wniknięcia do środka wydychanego wilgotnego powietrza. Ponadto ze względu na mniejszą ilość powietrza łatwiej je nagrzać, co poprawia właściwości izolacyjne.
Dwustronny zamek na całej długości z lewej strony ułatwia wentylację śpiwora. Jest także krótszy zamek po prawej stronie — dzięki takiej kombinacji można siedzieć w śpiworze z rękami na zewnątrz, co ułatwia czynności wykonywane na biwaku. Zamek jest chroniony puchową patką, która zabezpiecza przed zimnymi podmuchami. Jeśli zamek się zepsuje, można ją zapiąć na zatrzaski, a to zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas długich podróży w zimnym klimacie.
Skórzane wykończenia. Wodoodporny, mały worek ze zwijanym górnym zapięciem. Zestaw zawiera także duży worek. Śpiwór jest wyposażony w otwory w dolnej części, dzięki czemu można go przechowywać w pozycji wiszącej. Maksymalny wzrost użytkownika 195 cm. Temperatura komfortu -30°C (wersja męska) (kobiety -20°C).

Dostępność: Brak w magazynie

Normalna cena: 4 499,99 zł

Przecena 4 274,99 zł

Opis produktu

Szczegóły

Konstrukcja: mumia

Wypełnienie: 95% puch gęsi, 5% pierze

Sprężystość wypełnienia: 700 CUIN

Waga wypełnienia: 1420 g

Waga całkowita: 2200 g

Waga worka kompresyjnego: 145 g

Szerokość na wysokości ramion: 80 cm

Szerokość na wysokości stóp: 55 cm

Maks. długość użytkowa: 195 cm

Rozmiar po spakowaniu: 28 x 45 cm

Temperatura komfortowa dla kobiet: -20°C

Limit dla mężczyzn: -30°C

Extremum: -54°C

Materiał zewnętrzny: 20D 100% poliamid

Podszewka: 20D 100% poliester

Informacje dodatkowe

Gwarancja Fjallraven

Fjallraven udziela 2-letniej gwarancji na swoje produkty.Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Śpiwór puchowy Fjallraven Polar -30 Long

Raty Santander

Przed dokonaniem zakupu na raty skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności produktu.

Oferujemy zakupy ratalne za pośrednictwem systemu e-raty Santander Consumer Bank S.A.

Możliwość złożenia zamówienia ratalnego dotyczy zamówień o łącznej wartości nie mniejszej niż 100zł.

Proces składania zamówienia nie różni się radykalnie od zamówienia opłacanego pozostałymi kanałami płatności.

W trakcie tego procesu, po wpisaniu danych adresowych oraz wybraniu metody dostawy, należy wybrać Raty Santander jako sposób płatności.Po zaakceptowaniu regulaminu i potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Banku Santander https://wniosek.eraty.pl/formularz/ gdzie podajesz dane niezbędne do otrzymania kredytu.Ze szczegółowymi informacjami na temat procesu składania wniosku ratalnego oraz usług dodatkowych możesz zapoznać się na stronie Banku Santander https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html