61 666 01 34 / 61 853 75 32 Pon.-Pt. 10:30 - 18:30 Sob. 10:30 - 14:30fjall@trekkersport.com.pl

Torba na ramię Fjallraven Våge Pocket

Oceń ten produkt jako pierwszy

Norrvåge Pocket jest najmniejszym członkiem rodziny Norrvåge, w której Fjällräven wykorzystuje fantastyczną tkaninę Melton uzyskaną z recyklowanej wełny w celu stworzenia praktycznych toreb na co dzień o miejskim charakterze. Ta torba na ramię ma składaną pokrywę z zatrzaskiem, zamykaną na zamek błyskawiczny kieszeń bezpieczeństwa i odpowiednią ilość miejsca na wszystkie niezbędne rzeczy - telefon, portfel, klucze itp. Ponadczasowa torba, idealna zarówno w podróży, jak i w życiu codziennym - lub na spacerach po lesie, ponieważ może pomieścić lornetkę.

Normalna cena: 499,99 zł

Przecena 474,99 zł

Najpierw wybierz rozmiar

* Wymagane pola Tabela rozmiarów

Opis produktu

Szczegóły

Cechy:

  • wysokiej jakości rzemiosło z tkaniny Melton uzyskanej z wełny pochodzącej z recyklingu
  • wykończona tkaniną G-1000 HeavyDuty Eco S
  • kieszeń ochronna pod pokrywą i otwarta kieszeń w środku
  • regulowany pasek na ramię z metalową klamrą
  • idealna na lornetkę do spacerów po lesie

Płeć: unisex

Wysokość: 25 cm

Szerokość: 21 cm

Pojemność: 3 l

Materiał zewnętrzny: 80% wełna, 20% poliamid

Rozmiar: jeden

Waga: 225 g

Informacje dodatkowe

Gwarancja Fjallraven

Fjallraven udziela 2-letniej gwarancji na swoje produkty.



Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Torba na ramię Fjallraven Våge Pocket

Technologia i materiały

Poliamid

Poliamid to mocne, syntetyczne włókno. Do jego zalet należy niezbyt wysoka chłonność płynów, bardzo wysoka odporność mechaniczna, łatwość prania i szybkość wysychania. Ponadto materiał się nie gniecie i łatwo go można farbować. Jest również odporny na bakterie i grzyby, dlatego często jest stosowany w odzieży sportowej.



Wełna

Wełna – włókno naturalne uzyskiwane z okrywy włosowej (sierści) owiec, lam, wielbłądów, kóz, królików i innych. Włókno wełniane posiada charakterystyczne cechy (karbikowatość, łuskowatość, lanolina), dzięki którym nadaje się doskonale do wytwarzania wysokiej jakości, wyrobów włókienniczych.

Wełna owcza uzyskana przez strzyżenie żywych owiec, zwana również runem lub strzyżą, stanowi doskonały surowiec włókienniczy do wyrobu wysokiej jakości tkanin, dzianin i włóknin. Na Bliskim Wschodzie wyroby z wełny wytwarzano już w starożytności.

Najwyższej jakości wełnę, bardzo miękką, puszystą, o cienkich włóknach, długości od 4 do 12 cm, otrzymuje się z owiec rasy merynos. Posiada ona jednocześnie największą zdolność do spilśniania. Grubszą wełnę uzyskuje się z ras owiec długowełnistych i nizinnych. Długość włókien wełny owiec długowełnistych, dochodzi nawet do 40 cm.



Raty Santander

Przed dokonaniem zakupu na raty skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności produktu.

Oferujemy zakupy ratalne za pośrednictwem systemu e-raty Santander Consumer Bank S.A.

Możliwość złożenia zamówienia ratalnego dotyczy zamówień o łącznej wartości nie mniejszej niż 100zł.

Proces składania zamówienia nie różni się radykalnie od zamówienia opłacanego pozostałymi kanałami płatności.

W trakcie tego procesu, po wpisaniu danych adresowych oraz wybraniu metody dostawy, należy wybrać Raty Santander jako sposób płatności.



Po zaakceptowaniu regulaminu i potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Banku Santander https://wniosek.eraty.pl/formularz/ gdzie podajesz dane niezbędne do otrzymania kredytu.



Ze szczegółowymi informacjami na temat procesu składania wniosku ratalnego oraz usług dodatkowych możesz zapoznać się na stronie Banku Santander https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html